CM SLIMعضله ساز مغناطیسی (لیفت باسن ، سیکس پک)

CM SLIMعضله  ساز مغناطیسی (لیفت باسن ، سیکس پک)
Cm slim پیشرفته ترین دستگاه محرک عضله سازی با جریان الکترومغناطیسی است.

slim  پیشرفته ترین دستگاه محرک عضله سازی با جریان الکترومغناطیسی است. میدان الکترومغناتیسی متمرکز در این دستگاه از تمامی لایه های پوست و چربی عبور میکند تا عضله را تحریک کند و با از بین بردن سلول های چربی و ارائه فشرده ترین انقباضات به صورت مداوم، به طور چشمگیری به رشد عضلات کمک می کند.

این دستگاه دارای دو اپلیکاتور است که با ایجاد امواج الکترومغناطیسی، انقباضات غیرارادی را در عضلاتی همچون شکم، ران، باسن و ... ایجاد و با آزاد شدن اسیدهای چرب و تجزیه رسوبات چربی موجود در بافت عضلات باعث افزایش قدرت عضلانی می شود که کاملا مشابه چربی سوزی و عضله سازی در تمرینات ورزشی است.

این دستگاه دارای فناوری اثبات شدهHI-EMT  می باشد که با استفاه از محدوده خاصی از فرکانس ها، اجازه استراحت به عضلات را نمی دهد و عضله را وادار به منقبض ماندن می کند.

تاثیرات HI-EMT بر چربی و عضلات :

مطالعات اخیر با استفاده ازMRI  ، CT اسکن و ارزیابی های اوالراسوند، گزارشی مبنی بر کاهش تقریبا 19 درصدی لایه چربی زیر جلدی قبلی و افزایش 16 درصدی عضلات  را در بیماران تحت درمان با دستگاه مبتنی بر HI-EMT بر عضلات شکم را ارائه داده اند. در مطالعات تحقیقاتی متعددی اپوپتوز یا از بین رفتن سلول های چربی ناشی از افزایش آزاد شدن غلظت اسیدهای چرب  تحت تاثیر به کار گیری این تکنولوژی، مشاهده شده است.

روند درمانی با  CM SLIM بدون بیهوشی، بدون ایجاد برش در پوست انجام می شود و بیمار به هنگام گذراندن دوره نه تنها هیچگونه سختی را متحمل نمی شوند بلکه قادر به نشستن و استراحت خواهد بود در حالی که دستگاه عضلات را در برابر انقباضات شدیدی، معادل بیش از 20 هزار کرانچ یا اسکوات و البته بدون درد، قرار می دهد و می تواند در عرض کوتاه ترین زمان ممکن ماهیچه ها را تقویت و منقبض کند. برنامه های تمرینی CM SLIM بر اساس تمرینات ورزشی واقعی طراحی شده که برای هرشخص منحصر به فرد، کارآمد و ایده آل خواهد بود تا بتوانید بهترین نتیجه را از گذراندن دوره های درمانی با این دستگاه تجربه کنید.

برای گرفتن نتایج عالی فقط کافیست 2 تا 3 جلسه درمانی در هفته انجام پذیرد که هر جلسه فقط 30 دقیقه برای شما زمانبر خواهد بود . پیشنهاد ما به شما برای حصول ایده آل ترین نتایج، گذراندن دوره کامل به مدت 4 الی 6 هفته، بسته به نیاز بدن شما می باشد.

___________________________________________________________________

   • مشاهده همه
  • تصاویر قبل از طراحی